Pulmad

Pulmad

Pulmad on pea iga naise ja neiu unistus. Paljudel on juba kindel ettekujutus oma pulmapäevast olemas. Pulmade planeerimist alustage plaani ja eelarve koostamisega ehk pange paika esmane visioon.

Planeerides tuleks mõelda sellele, kui pikaks te sündmust ajaliselt kavandate- paaritunnine vastuvõtt või hoopis hommikutundideni kestev pidustus.Paaritunnise vastuvõtustiilis pulmapeol on sobiv pakkuda 8-9 suupistet  külalise kohta ja lõpus siis pulmatort. Kui on paar tundi pikem pulm siis soovitame fourchette- laud salatite ja külmade suupistetega.Ning kui on veelgi pikem pidu planeeritud siis kindlasti nii külm kui ka soe laud ja pulmatort.

Selleks ,et saaksime teile teha teie jaoks võimalikult sobiva pakkumise palume päringus välja tuua milline on peo kestvus ja kellajad, kus pidu toimub, kas külalised istuvad laudades (ümmargused või pikk laud) või toimub vastuvõtt.Vastavalt sellele saame teile välja pakkuda parima lahenduse nii toitude kui ka inventari osas(lauad, toolid, valgustus, stiil, lilleseaded jne)

Küsi hinnapakkumist

Palun kirjelda oma ürituse iseloomu – toimumise aega, kohta, planeeritavate inimeste arvu, toitude serveerimise stiili, teeninduse vajadust ning ürituse pikkust ja vastavalt ruumidele mööbli ja vahendite olemasolu. Vajadusel iseloomusta ka ruumide dekoreerimis, meelelahutus programmi ja seade koostamise vajadust.