Rental venues

This post is also available in: Eesti (Estonian) Suomi (Finnish)

Rendi kohviku Amps ruume erinevateks üritusteks!

Teretulnud on erinevad üritused- peod, sünnipäevad, pulmad ja seminarid.

See mõnus peo, konverentsi või firmaürituse koht toob naeratuse näole. Sõpruse pst ääres paikneva ärimaja esimesel korrusel on võimalik rentida kuni 150 inimesele mõeldud rendipinda. Meeskonda kuulub tuntud peakokk Rain Käärst, kelle toitlustusideed sobivad nii A la carte toidlustust armastavale kliendile kui ka vähem nõudlikumale inimesele. Ruumide sisu hõlmab avarust, lühtrite ja pehme mööbliga maitsekalt sisustatud ruumi.

2015.a täielikult uue kuue saanud Niitvälja Golfiklubi restoran Hole In One ootab Teid!Pakume võimalust korraldada meie banketisaalis või avara vaatega restoranis gruppide toitlustust, pidulikke vastuvõttusid, sünnipäevi, juubeleid ja muid tähtpäevi, ka peiesid, nii suuremale kui väiksemale seltskonnale.

Alleksi Peomaja on antiikse hõnguga peopidamise koht Tallinna külje all. Suures saalis pakume peopidamist kuni 150-le inimesele ja väiksemas saalis kuni 30-le inimesele! Samuti majutame 26 inimest! Maitsva peolaua katavad meie oma kokad!

Restoran Dvigatel avas külastajatele uksed 1. septembril 2014. Restorani hoone on põhjalikult renoveeritud, restoran asub ligi 1800 m² suurusel pinnal ning mahutab 370 inimest. Restoran Dvigatel on suurepärane koht ka mitmesuguste ürituste korraldamiseks ja nii suurte kui ka väiksemate sündmuste tähistamiseks. On ruumi, kus end mõnusalt tunda ja on, mida nautida.

Meeldejääv sündmus SeeSee fotostuudios! Stuudio asub Tallinnas, Masina 22. SeeSee suudab transformeeruda vastavalt soovile milleks iganes alates padjaklubist, trennisaalist või klassiruumist, lõpetades restorani või hoopistükis imelise võlumetsaga väikese sünnipäevalapse fantaasiamaailmast. Inimesi mahub pidutsema kuni 50.

ALTER stuudio on mitmekülgsete võimalustega ruum Tallinna kesklinnas. See on sobiv paik koolituste, seminaride, esitluste, ettekannete ja kliendiürituste jaoks. Stuudio suurus on ca 110 m2 pluss kohvik ja kõrvalruumid. Saalis on teatristiilis istekohti umbes 70 inimesele, U-kujulise toolide asetuse puhul 34-le. Ruum on hästi liigendatud, pakkudes suurepärast võimalust ka grupitööks. Samas sobib see ideaalselt ka 10-liikmelisele grupile, sest ei jäta tühja ruumi muljet.

Küsi hinnapakkumist